Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
Pomoc

 

Moje menu
 
Po zlogowaniu Użytkownik otrzymuje własne konto z menu, dzięki któremu może łatwo zarządzać własnymi danymi i posiadanymi ogłoszeniami.

 praca

Moje dane
 
Umieszczoną są tu dane kontaktowe użytkownika i dane dotyczące założonego konta ( data założenia, informacje o abonamencie i ilości ogłoszeń).

 
Moje produkty, moje usługi, szukam usług, Dam pracę, szukam pracy
 
Po wybraniu tej opcji menu, użytkownicy mogą dodawać ogłoszenia umieszczając je różnych grupach tematycznych i branżowych.
 
 

Do edycji ogłoszenia służy ikona ołówka , która umożliwią definiowanie ogłoszenia w różnych kategoriach lub zmianę danych danego ogłoszenia.

Do dokonywania płatności służy ikona dolara ,dzięki tej opcji możemy w łatwy sposób wykupić wybrany pakiet ofertowy.

Do kasowania ogłoszeń służy ikona koszyka , dodane ogłoszenia zostaną wykasowanie a nasza pula ogłoszeń zostanie pomniejszona.

Do poruszania się po menu służy ikona strzałki , przechodzimy poziom do góry.

 

 

 

Płatności
 
Miejsce gdzie możemy sprawdzić listę dokonanych płatności elektronicznych.

 

Edycja konta

Za pomocą tej opcji można zmienić wszystkie dane użytkownika.

 

 

 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2018 Oferta Regionu