Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
Pomoc

 

Jak to działa ?
 
Portal www.oferta-regionu.pl jest portalem ogłoszeniowo-reklamowym, stworzonym z myślą o firmach i osobach prywatnych.

Dzięki portalowi firmy mogą przedstawić pełną ofertę handlową a osoby prywatne mogą dodawać aktywne ogłoszenia.

Portal podzielony jest na trzy grupy tematyczne: produkty, usługi i pracę w których użytkownicy mogą dodawać ogłoszenia.

Rejestracja użytkownika trwa kilka minut i jest bezpłatna. Po zakończeniu procesu rejestracji użytkownik ma dostęp do wszystkich opcji portalu, a po zasileniu swojego konta może zacząć dodawać ogłoszenia.


Aktywne ogłoszenie ?
 
Aktywne ogłoszenie jest to ogłoszenie ofertowe, które można dowolnie edytować i definiować w wielu grupach tematycznych i branżowych.
 
 
Rejestracja
 
Każdy pełnoletni Internauta może bezpłatnie założyć konto na www.oferta-regionu.pl. Założenie konta nie jest związane żadnym zobowiązaniem finansowym i jest aktywne na czas nieokreślony.

Konto jest niezbędne do identyfikacji użytkownika, abyśmy wiedzieli, gdzie wysłać zapytanie ofertowe.

Płatności

Aby dodać ogłoszenie użytkownik musi posiadać wykupiony pakiet ogłoszeń. W przypadku braku płatności ogłoszenia nie są aktywne.

 

Moje menu

Po zlogowaniu Użytkownik otrzymuje własne konto z menu, dzięki któremu może łatwo zarządzać własnymi danymi i posiadanymi ogłoszeniami.

 

Moje konto

Umieszczoną są tu dane kontaktowe użytkownika i dane dotyczące założonego konta ( data założenia, informacje o abonamencie i ilości ogłoszeń).

 
Moje produkty, moje usługi, szukam usług, Dam pracę, szukam pracy

Po wybraniu tej opcji menu, użytkownicy mogą dodawać ogłoszenia umieszczając je różnych grupach tematycznych i branżowych.

Do edycji ogłoszenia służy ikona ołówka , która umożliwią definiowanie ogłoszenia w różnych kategoriach lub zmianę danych danego ogłoszenia.

Do dokonywania płatności służy ikona dolara ,dzięki tej opcji możemy w łatwy sposób wykupić wybrany pakiet ofertowy.

Do kasowania ogłoszeń służy ikona koszyka , dodane ogłoszenia zostaną wykasowanie a nasza pula ogłoszeń zostanie pomniejszona.

Do poruszania się po menu służy ikona strzałki , przechodzimy poziom do góry.

Płatności
 
Miejsce gdzie możemy sprawdzić listę dokonanych płatności elektronicznych.

 

Edycja konta

Za pomocą tej opcji można zmienić wszystkie dane użytkownika.

 

 

 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2018 Oferta Regionu