Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
O nas

Jak to działa ?

Portal www.oferta-regionu.pl jest ogólnopolskim portalem handlowym, stworzonym z myślą o firmach i osobach prywatnych.

W portalu można:

- przedstawić pełną ofertę handlową

- kupić, sprzedać produkty nowe i używane

- oferować, zlecać usługi

- szukać i oferować pracę.

Portal podzielony jest na trzy grupy tematyczne: produkty, usługi i pracę w których użytkownicy mogą wystawić oferty w różnych kategoriach branżowych.

Dzięki portalowi firmy mogą przedstawić pełną ofertę handlową a osoby prywatne mogą dodawać oferty sprzedaży i kupna, szukać ofert i zamieszczać oferty pracy w formie CV.

Czym różnimy się od innych portali aukcyjnych

1. Kosztami wystawienia ofert :  0,02 gr.

2. Czasem wystawnia - oferty są umieszczone na okres roku

3. Nie pobieramy opłat od sprzedaży.

4. Możliwością edytowania umieszczonych ofert.

(raz wystawiona ofertę można dowolnie zmieniać, bez dodatkowych opłat)  

5. Możliwością  umieszczania produktów w różnych kategoriach

( kategorie nie są blokowane, w każdej chwili można zmienić branże i kategorię oferty)

 

Jak sprzedawać ?

Aby sprzedawać na portalu oferta-regionu.pl trzeba się bezpłatnie zarejestrować. Po aktywowaniu konta przez 14 dni można wystawić 50 ofert na okres próbny. Po upływie okresu próbnego oferty są nieaktywne, dopiero po zasileniu konta można dalej dodawać oferty. Konto można zasilić korzystając z zakładki płatności w panelu moje menu.

W przypadku wpłaty poprzez płatności internetowe DOTPAY konto zostanie automatycznie przedłużone według cennika. Obecnie jest to 3 tys. ofert na okres roku.   

Wszystkie funkcje portalu są opisane w zakładce pomoc.

 

Jak kupować ?

Aby kupować na portalu oferta-regionu.pl trzeba się bezpłatnie zarejestrować. Rejestracja jest potrzeba do weryfikacji danych osoby wysyłającej zapytanie ofertowe.

Osoba, która jest zainteresowana daną ofertą ( produktu, usługi, pracy ) może bezpłatnie wysłać zapytanie, poprzez formularz zgłoszeniowy. W formularzu wpisuje się dane osobowe i treść zapytania. Tak wypełniony formularz trafia do osoby wystawiającej daną ofertę.

Rejestracja

Każdy pełnoletni Internauta może bezpłatnie założyć konto na www.oferta-regionu.pl. Założenie konta nie jest związane żadnym zobowiązaniem finansowym i jest aktywne na czas nieokreślony.

Rejestracja użytkownika trwa kilka minut i jest bezpłatna. Po zakończeniu procesu rejestracji użytkownik ma dostęp do wszystkich opcji portalu.

Konto jest niezbędne do identyfikacji użytkownika, abyśmy wiedzieli, gdzie wysłać zapytanie ofertowe.

 

 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2018 Oferta Regionu