Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
Wizytówka firmy: Hotel, restauracja, Radziejów
Hotel, restauracja, Radziejów
Dane adresowe
nazwa: Hotel, restauracja, Radziejów
miejscowość: Radziejów
kod pocztowy: 88-200
ulica: Toruńska
nr domu/mieszkania: 36
adres do korespondencji:  
Dane kontaktowe
telefon: 605850596
fax: 542852123
GG: 11765933
skype:
Firma w kategoriach
Uwagi
Do Państwa dyspozycji oprócz usług oferowanych przez naszą restaurację, należy zaliczyć niedawno oddane do użytku pokoje noclegowe. Pragnę poinformować, że z przyczyn losowych zwolniło się miejsce na przyjęcie weselne dnia 14 sierpnia 2010 r. na sali "Lustrzanej" (wesele do 100 osób), również mamy do dyspozycji termin 30 październik 2010 r. sala "Pałacowa".
Opis działalności
Restauracja „Arkadia ”położona jest w cichej i urokliwej części miasta Radziejów, w woj. kujawsko-pomorskim.
Nasze menu stanowi tradycyjną kuchnie staropolską, regionalną oraz kuchnie z różnych stron świata. Poza walorami smakowymi restauracja zaskoczy Państwa iście królewską estetyką podawanych dań i miła obsługą.
Poza prowadzeniem restauracji oferujemy Naszym gościom usługi noclegowe. Dysponujemy 15 pokojami 4 ,2 i 1 osobowymi. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, toaletę TV i internet.Goście przyjezdni mają udostępniony nocleg 24 godziny na dobę z możliwością spożycia posiłku i parkowania samochodu przy restauracji hotelu.
Godziny otwarcia
Usługi (3)
 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2020 Oferta Regionu