Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
Wizytówka firmy: Noclegi Toruń Rytkówka
Noclegi Toruń Rytkówka
Dane adresowe
nazwa: Noclegi Toruń Rytkówka
miejscowość: Obrowo
kod pocztowy: 87-126
ulica: -
nr domu/mieszkania: -
adres do korespondencji:  
Dane kontaktowe
telefon: 604 340 420
fax:
GG:
skype:
Firma w kategoriach
Opis działalności
Zajazd Rytkówka usytuowany jest w miejscowości Obrowo. Nazwa zajazdu pochodzi od nazwiska właścicielki Zajazdu. Niepowtarzalna atmosfera zajazdu wstępuje w nas, gdy wstępujemy w progi zajazdu, uderza w nas interesujący i oryginalny wystrój. Przestronne wnętrza, bogactwo smaku, przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta.
Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia weselne, bankiety i kolacje do 300 osób. Zajazd posiada sale restauracyjną, sale weselną i dwie sale na antresoli wszystkie klimatyzowane dla gości niepalących.
Godziny otwarcia
Usługi (4)
 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2020 Oferta Regionu