Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
Ogłoszenie - produkty Biuro Nieruchomości JRG Jolanta Gruszczyńska:
polecamy
Zakład produkcyjny z działką 11.693m,
produkt: używany
Cena 2 (brutto): 4300000.00 zł
telefon 661745738
Sprzedam obiekty, budynki prosukcyjne w Bydgoszczy, województwo Kujawsko-Pomorskie, na terenie przemysłowym o aktywności gospodarczej usługowo-produkcyjnej. Działka o pow. 11.693m zabudowana budynkiem socjalno-biurowym o pow. 177m oraz drugim budynkiem o pow. 431,90m. Dodatkowo na nieruchomości są: wiata magazynowa o pow. 541,92m z 2004 r., kontener biurowo-socjalny o pow. 27m z 2008 r., garaż blaszak o pow. 50m, wiata agregatu o pow. 22,88m z 2003 r., bocznica kolejowa. Teren ogrodzony, uzbrojony w instalację wodociągową, kanalizację sanitarną, instalację elektryczną, telefoniczną, centralne ogrzewanie. Odprowadzenie ścieków i centralne ogrzewanie posiada rozwiązanie lokalne. Dojazd dogodny o nawierzchni asfaltowej.
PEŁNY OPIS:
BUDYNEK SOCJALNO-BIUROWY o pow. 177m Posadzka betonowa, z terakoty i wykładziny PCV. Część pomieszczeń klimatyzowanych. Instalacje elektryczne, telefoniczne, wod-kan i c.o.
BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY murowany, parterowy o pow. 431,90m. Okna drewniane zespolone. Drzwi drewniane pełne i oszklone. Posadzka betonowa i z terakoty. Budynek wyposażony w instalacje elektryczne, wod-kan i sygnalizację alarmową.
WIATA MAGAZYNOWA o pow. 541,92m. Obiekt wolnostojący, parterowy. Fundamenty betonowe. Konstrukcja stalowa szkieletowa. Posadzka betonowa. Budynek wyposażony w instalacje elektryczne.
KONTENER BIUROWO-SOCJALNY o pow. 27m. Dach płaski. Okna PCV. Drzwi metalowe. Kontener wyposażony w instalacje elektryczne.
GARAŻ BLASZAK o pow. 50m. Posadzka z kostki betonowej. Instalacja elektryczna.
WIATA AGREGATU o pow. 22,88m. Podjazd betonowy. Wiata wyposażona w instalacje elektryczne.
INNE NA NIERUCHOMOŚCI: zbiorniki stalowe na gaz, rurociągi przesyłowe z urządzeniami technologicznymi, linia technologiczna, stanowisko do napełniania autocystern, waga samochodowa, zbiornik na ścieki.
Hala produkcyjna 609 m2
Działka
Lokalizacja: Bydgoszcz
zgłoś nieprawidłowość: zgłoś nieprawidłowość o Zakład produkcyjny z działką 11.693m,wyślij znajomemu: wyślij znajomemu Zakład produkcyjny z działką 11.693m,
Dane ogłaszającego:
Biuro Nieruchomości JRG Jolanta Gruszczyńska
Biuro Nieruchomości JRG Jolanta Gruszczyńska
Bydgoszcz 85-324
11 Dywizjonu Artylerii Konnej 8/23
telefon: 661745738
Wizytówka firmy  Biuro Nieruchomości JRG Jolanta Gruszczyńska
Prześlij zapytanie:
--------------------------------------------------------
Uwaga !!! Aby wysłać zapytanie trzeba być zarejestrowanym
--------------------------------------------------------
Darmowa rejestracja
--------------------------------------------------------
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Szczegółowy opis*:


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne produkty tego sprzedawcy:
polecamy
polecamy
 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2018 Oferta Regionu