Kategorie produktów
Produkty regionalneAGDArt. biurowe i szkolneAntyki i SztukaBiżuteria i zegarkiDom i ogródCzęści motoryzacyjneDla dzieciElektrykaFilmyFotografiaGryHobbyKomputery i InternetKsiążki i czasopismaMebleMotoryzacja i transportMuzykaNarzędziaNieruchomościOdzież i obuwiePrzemysł i energetykaRolnictwo i leśnictwoRTVTelefony i akcesoriaUrodaZdrowieZwierzęta
 
Ogłoszenie - produkty DobreTelefony:
polecamy
iPad mini czarny
produkt: nowy
Cena 2 (brutto): 1400.00 zł
Czym różnią się modele z różną pojemnością?
iPad mini jest dostępny w trzech wersjach: 16 GB, 32 GB i 64 GB.3 Skrót „GB” oznacza gigabajty. Im więcej gigabajtów, tym większa jest pojemność pamięci iPada mini, a co za tym idzie — tym więcej jest miejsca na przechowywanie aplikacji, nagrań wideo w jakości HD, filmów, zdjęć, książek, magazynów i innej zawartości. Jeśli masz pokaźną bibliotekę muzyczną lub często pobierasz filmy HD, zastanów się nad wyborem iPada mini z większą ilością pamięci. Jeśli Twoja kolekcja muzyki czy zdjęć nie jest zbyt wielka, a filmy nagrywasz i kupujesz raczej rzadko, możesz rozważyć iPada mini o mniejszej pojemności. Zapewne z czasem na Twoim iPadzie mini będzie przybywało różnych różności, dokonując wyboru warto więc uwzględnić pewien zapas.
Model Wi-Fi: łączy się z Internetem za pomocą szybkich sieci Wi-Fi. Idealnie sprawdza się w domu, jeśli korzystasz z bezprzewodowego Internetu, i w każdym innym miejscu z hotspotem, na przykład w kawiarni czy bibliotece. Wokół nas jest mnóstwo punktów dostępu Wi-Fi — iPad mini z interfejsem Wi-Fi znajduje je automatycznie.
iPad Wi-Fi + 4G
Model Wi-Fi + Cellular: umożliwia nawiązywanie połączeń z szybkimi sieciami komórkowymi, gdy sieć Wi-Fi nie jest dostępna. Dzięki temu możesz korzystać z Internetu wszędzie tam, gdzie sieć Wi-Fi nie jest dostępna: w pociągu, w parku czy w trasie. Usługa transmisji danych w sieci komórkowej jest sprzedawana oddzielnie i dostępna bez konieczności podpisywania umowy. Zapytaj swojego operatora o informacje na temat planu taryfowego.
Plany taryfowe na transmisję danych dla iPada mini
Do korzystania z usług transmisji danych w sieci komórkowej potrzebna jest karta nano-SIM i plan taryfowy obejmujący transmisję danych. W ofercie operatorów dostępne są różne plany taryfowe, a większość z nich to usługi bezabonamentowe. Skontaktuj się z operatorem, a
Lokalizacja: Wrocław
zgłoś nieprawidłowość: zgłoś nieprawidłowość o iPad mini czarnywyślij znajomemu: wyślij znajomemu iPad mini czarny
Dane ogłaszającego:
DobreTelefony
Wrocław 50-005
Podwale 12/123
telefon: 606502360
Wizytówka firmy  DobreTelefony
Prześlij zapytanie:
--------------------------------------------------------
Uwaga !!! Aby wysłać zapytanie trzeba być zarejestrowanym
--------------------------------------------------------
Darmowa rejestracja
--------------------------------------------------------
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Szczegółowy opis*:


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne produkty tego sprzedawcy:
polecamy
iPad mini
cena: 1400.00 zł
polecamy
MOTOSMART  cena
cena: 1500.00 zł
polecamy
Nokia Lumia 920 NOWOŚĆ
cena: 2500.00 zł
polecamy
MOTOROLA DEFY opis
cena: 1450.00 zł
promocja
iPhone 5 cena 1
cena: 2000.00 zł
nowość
Nokia Asha 309 NOWOŚĆ
cena: 2500.00 zł
polecamy
nowość
Nokia Asha 311 NOWOŚĆ
cena: 2500.00 zł
przecena
przecena
Nokia Asha 202 cena
cena: 1500.00 zł
nowość
Nokia 112 NOWOŚĆ
cena: 1500.00 zł
 
Moje menu:
Darmowa rejestracja
Nazwa:
Ostatnio dodane produkty
Nowe firmy
  © 2021 Oferta Regionu